23 Mayis 2020KUTSAL BAKİRE MERYEM’İN SEVGİLİ
KIZI LUZ DE MARÍA’YA MESAJI
23 MAYIS 2020

 

 

Lekesiz Kalbimin Sevgili Çocukları:

Sizleri Anne Sevgimle kutsarım.

 

KÖTÜ, ÇOCUKLARIMA ZULMEDİYOR; ÇAĞLAR BOYUNCA BU ŞEKİLDE İLERLEDİ (Bkz. Vahiy 17).

 

Yılan, Oğlumun çocuklarını beraberinde götürmek için geldi, onları son derece rasyonel olan akıl ve düşünce vasıtasıyla, asılsız sorgulamalar vasıtasıyla bin türlü şekilde sürükledi.

 

İnsanın cehaleti ve kibri, Tanrı gibi olmak ve hayatı sorumsuzca kullanmak isteyen bu nesilde tekrar ediyor. İktidar hırsı insanları Tanrı'dan ayırır, onları biraz Ahiret işleriyle biraz da dünya işleriyle meşgul eder. Böylece insan her an, iyi gibi gördüğü ama vicdanının ona iyi olmadığını ve Tanrı'nın Yasasına karşı olduğunu söylediği uygunsuz davranışlara bulaştıran cüzzamla kaplanır.

 

İYİ İLE KÖTÜ ARASINDAKİ SINIR İNSAN EGOSUNUN BİR ADIM UZAĞINDADIR, İNSANIN KARANLIĞA SARILDIĞI VE SONRADAN ÇIKAMAYACAĞI ŞEYLERİN İÇİNE GİRDİĞİ BİR ANDIR.

 

Bir dünya lideri acı çekiyor, insanlık için hayranlığa ve korkuya neden oluyor.

 

Lekesiz Kalbimin Sevgili Çocukları, bu nesil insanlığın sapkınlıklarını aldı ve bu sapkınlıklar genel olarak insanlığın üzerine arınma getiriyor.

 

İNSANLIĞIN KARŞI KARŞIYA OLDUĞU KAOS, ÇOCUKLARIMIN BÜYÜK BİR ÇOĞUNLUĞUNUN KORKTUĞU GİBİ MADDİ DEĞİLDİR. BÜYÜK KAOS, TANRI DIŞLANDIĞINDA VE OĞLUM’UN KİLİSESİNİN GERÇEK ÖĞRETİSİNİN BİR PARÇASINI OLUŞTURMAYAN ŞEYLER DAHA ÖNEMLİ HALE GELDİĞİNDE GERÇEKLEŞECEKTİR.

 

Sevgili Halkım:

 

Şimdikinden daha kötü bir virüs var ve bu da İlahi Oğlum'a güvensizlik virüsüdür, insanın Oğlumdan ayrıldığı için O'na saygısı yoktur. BU NESİLDEKİ MEVCUT EN KÖTÜ SALGIN, OĞLUM’UN HALKININ İÇİNDE, RAHİP ÇOCUKLARIMA KARŞI VE TANRI'NIN HALKINA MÜJDEYİ YAYMAYA KENDİNİ ADAMIŞ OLAN ÇOCUKLARIMA KARŞI BÖLÜNMELER VE ZULÜMLER YARATARAK, İMANINI KAYBETMİŞ OLMASIDIR.

 

Sevgili çocuklar, vaaz edenler susturuluyor, sesini yükseltenler indiriliyor, Oğlum'un ve Benim Sözümü öğretenlere korkunç cezalar veriliyor. Sessizlik ve Çocuklarımın susturulması kötünün kolay kandırılanlar üzerindeki zaferini garantiliyor.

 

Büyük karanlıklar, volkanik patlamaların, kumu ve toprağı toplayan ve güneşin ağır basmasını engelleyen güçlü rüzgarların neden olduğu karanlıklar Oğlum'un Halkının üzerine çöküyor. Denizlerin suları hiç uyarı vermeden yükselecek ve Çocuklarım acı çekecek. Doğa haber vermeden hareket ediyor, muazzam bir güçle hareket ediyor.

 

Hastalık farklı şekiller alarak artıyor ve dünyadaki insanlar arasındaki güvensizlik artıyor ve birbirlerinden korkmaya kadar varıyor.

 

Güneş yıldızı insanları korkutuyor ve uzaydan gelen elementlerin artması ve Dünyaya gelmesi insanı alarma geçiriyor.

 

GÜNAHIN ÖNCE İNSAN ELİYLE KEFARETİNİN ÖDENMESİ GEREKİYOR VE SONRA İLAHİ EL, KAYBOLUŞUN ADAMI GÜNAHKÂR İNSANLIĞI PATAKLADIKTAN SONRA İNSANLIĞA ETKİ EDER.

 

Lekesiz Kalbimin Sevgili Çocukları: Gerçeği arayacaksınız ama bulamayacaksınız, bu yüzden şu anda Oğlum'la bir olmanız gerekiyor, kafanızın karışmaması için dönmeniz, güçlü olmanız, imanlı olmanız ve Efkaristiya Mesih'i sevenlerden olmanız, Yüce olanın yardımına güvenmeniz gerekiyor.

 

Sizlere Himayemi ve yardımımı sunuyorum ama bunun için Tanrı'nın Krallığını aramanız (Bkz. Matta 6:33), sürekli olarak tövbe edip kendinizi değiştirerek yaşamanız ve Oğlum'a benzer şekilde davranıp hareket etmeniz gerekiyor. 

 

YAKLAŞMAKTA OLAN HER ŞEY SİZLERE BİLDİRDİĞİM AMA İNANMADIĞINIZ ŞEYLER GİBİ GELECEK... SIKINTI BİR GÖZ AÇIP KAPAYINCAYA KADAR GELİYOR.

 

Anne Örtümün altına sığının, Ben sizleri Sonsuz Şan'ın tadını çıkarmanız için Oğlum'a yönlendiririm.

 

Kutsallar Kutsalı Bir ve Üçlü Tanrı’nın Birliğinde.

 

Meryem Ana.

 

GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM'E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM'E SELAM
GÜNAHSIZ RAHME DÜŞEN, LEKESİZ MERYEM'E SELAM